MAŽOS ŠILDYMO SĄNAUDOS

“Low energy” energijos klasė reiškia, kad namas yra energetiškai efektyvus. Dėl to, pirmiausia, jo gyventojus džiugina mažesnės šildymo ir karšto vandens paruošimo sąnaudos. Antra, toks namas turi stabilesnę rinkos vertę. Ar žinote, kad jau nuo 2014 m. visi Lietuvoje statomi nauji namai privalės atitikti "low energy" klasės standartą? Mūsų namas jau toks!

 

 NAMO REIKĖS LAUKTI LYGIAI 2 MĖNESIUS

Per tiek laiko Jūsų sklype pastatysime namą su pilna vidaus apdaila ir reikalingiausiais baldais. Galėsite gyventi iškart. Kadangi statybos truks neilgai, Jūs neišleisite pinigų išlaikydami kitą būstą. Be to, neprarasite paskolos pinigų, mokamų už būstą, kurio statybos užtruko. Ir, pagaliau, nei Jūs, nei Jūsų kaimynai nepavargs nuo ilgo statybų proceso. O ar teko kada susimąstyti, kiek pinigų galite prarasti dėl vėluojančių statybų? Kiek per tą laiką pabrangs medžiagos ir darbai? Kai statybos trunka 2 mėnesius, toks pavojus nebegresia.

 

KIEKVIENAM ŠEIMOS NARIUI - SAVA ERDVĖ

Namas suprojektuotas išnaudojant kiekvieną kvadratinį metrą. Gyvendami jame jausite, jog naudojatės visomis erdvėmis, bet kartu jaučiatės labai patogiai. Namas – ne rūmai, kuriuose šeimos nariai neranda vienas kito. „Namas – ne smokingas, o džinsai“, – sako architektas Algirdas Kaušpėdas. „Indigo House“ komanda jam pritaria. Ir dar - ar kada susimąstėte, kodėl automobilių neperkame kvadratiniais metrais? Ir kiek gali būti realiai naudingas tas pats kvadratinis metras mūsų būsto? Mūsų namuose nėra nereikalingų ervdvių.

Mes gyvename tokiame name.
Susisiekime!