MEDINIS NAMAS TVIRTAS KAIP MŪRINIS, BET EKOLOGIŠKESNIS

Mediniai modulinių konstrukcijų namai ypatingai tvirti. Jų konstrukcijos pritaikytos transportavimui iš gamyklos į kliento sklypą. Amerikiečių mokslininkai ištyrę uragano Endriu padarinius nustatė, jog tvirčiausi – mūriniai ir mediniai modulinių konstrukcijų namai.

Medinis namas draugiškas žmogui ir aplinkai. Jame naudojamos ekologiškos medžiagos, sienos dažomos sertifikuotais ekologiškais dažais. Todėl tokio namo gyventojams kyla mažesnis alergijos pavojus. Modulinis namas, gaminamas gamykloje, taip išvengiant atmosferos poveikio, pelėsio pavojaus. Taip pat ir dėl to jis - sveikesnis.

JOKIŲ RŪPESČIŲ DĖL STATYBŲ PRIEŽIŪROS

Daugelis namų Lietuvoje nėra energetiškai efektyvūs. Atėjo laikas naujos kartos namams, kurių šeimininkai gyvena šiltai, patogiai, o svarbiausia netampa nesibaigiančių statybų įkaitais.

Yra toks nelietuviškas žodis – „prarabas“. Neretai su juo siejama itin prasta patirtis. „Indigo House“ klientams su tokiu personažu susitikti neteks. Jų namo statybos projektą valdys patyrę vadybininkai. O statybų kokybę garantuos pagal skandinaviškus standartus veikianti gamykla.

 

GARANTIJOS IR PRIEŽIŪRA

„Indigo House“ rūpinsis Jūsų individualaus namo statyba nuo A iki Z. Jums reikia tik sklypo, o pamatais ir kita infrastruktūra pasirūpinsime. Klientas gaus kokybišką namą pagal pasirinktą projektą. Namo konstrukcijoms, vidaus apdailai, santechnikos įrangai, baldams ir buitinei technikai suteikiamos garantijos.

Mes gyvename tokiame name.
Susisiekime!